Products
Products
-
LEMON PICKLE
Regular price Rs. 140.00Regular priceUnit price / perSale price Rs. 140.00 -
Malai Cuts
Regular price Rs. 210.00Regular priceUnit price / perSale price Rs. 210.00 -
Malai Puri
Regular price Rs. 180.00Regular priceUnit price / perSale price Rs. 180.00 -
Malai Roll
Regular price Rs. 180.00Regular priceUnit price / perSale price Rs. 180.00 -
MANGO PICKLE(HOT)
Regular price Rs. 140.00Regular priceUnit price / perSale price Rs. 140.00 -
MANGO PICKLE(SWEET)
Regular price Rs. 140.00Regular priceUnit price / perSale price Rs. 140.00 -
MASALA KARAM
Regular price Rs. 75.00Regular priceUnit price / perSale price Rs. 75.00 -
Milk Mysore Pak
Regular price Rs. 180.00Regular priceUnit price / perSale price Rs. 180.00 -
MURI LADDU
Regular price Rs. 125.00Regular priceUnit price / perSale price Rs. 125.00 -
Mysore Pak
Regular price Rs. 180.00Regular priceUnit price / perSale price Rs. 180.00 -
NALLA KARAM PODI
Regular price Rs. 75.00Regular priceUnit price / perSale price Rs. 75.00 -
Nuvvula Laddu
Regular price Rs. 155.00Regular priceUnit price / perSale price Rs. 155.00 -
NUVVULA PODI
Regular price Rs. 75.00Regular priceUnit price / perSale price Rs. 75.00 -
NUVVULU CHAKKLU
Regular price Rs. 155.00Regular priceUnit price / perSale price Rs. 155.00 -
Paakam Garelu / Piece
Regular price Rs. 30.00Regular priceUnit price / perSale price Rs. 30.00 -
PALLI PODI
Regular price Rs. 75.00Regular priceUnit price / perSale price Rs. 75.00 -
PALLILADDU
Regular price Rs. 130.00Regular priceUnit price / perSale price Rs. 130.00 -
PAPPU CHEGODI
Regular price Rs. 150.00Regular priceUnit price / perSale price Rs. 150.00 -
Pasara Pappu Burelu
Regular price Rs. 130.00Regular priceUnit price / perSale price Rs. 130.00 -
Perugu Vada / Piece
Regular price Rs. 40.00Regular priceUnit price / perSale price Rs. 40.00 -
PESARA POOSA
Regular price Rs. 155.00Regular priceUnit price / perSale price Rs. 155.00 -
Pistha Kalakanda
Regular price Rs. 210.00Regular priceUnit price / perSale price Rs. 210.00 -
PLAIN CHEGODI
Regular price Rs. 150.00Regular priceUnit price / perSale price Rs. 150.00 -
PLAN CHAKKALU
Regular price Rs. 150.00Regular priceUnit price / perSale price Rs. 150.00 -
Pootharekulu Jaggery / Piece
Regular price Rs. 46.00Regular priceUnit price / perSale price Rs. 46.00